O nás

 

 

S láskou a poctivýma českýma rukama

Lokální beskydské zdroje, láska k řemeslu a srdečné zapálení jsou těmi nejspolehlivějšími ingrediencemi pro vznik nábytku, který z vašeho domu udělá domov.

Naše realizace

 VVV_1733
33

Kvalitní nábytek s duší

Stejně jako Geppetto vdechl duši chlapečkovi ze dřeva, v dílně WOAST se rodí nábytek, který se stane tepajícím srdcem vašich jídelen, kuchyní nebo obývacích pokojů. Stoly, které bez nadsázky vydrží několik generací, se stávají místem, kde se schází celá rodina a vznikají zde nezapomenutelné vzpomínky.

Výroba a péče o nábytek

Marek po pradědečkovi, který býval truhlářem, dostal do vínku lásku ke dřevu. Drahošova láska k železu a jeho cyklistické nadšení mu umožnily vyzkoušet si vlastní výrobu atypického stojanu na kola a po škole se jeho nejlepší kamarádkou stala právě svářečka.

Marek a Drahoš, duše i tělo WOASTu, se sice znají od dětství, ale do společného tvoření se pustili až mnohem později. Jako první mistrovské dílo se rozhodli vyrobit stůl z pryskyřice. Výsledek nebyl podle očekávání, ale protože jsou to odhodlaní srdcaři, neúspěch je neodradil. Naopak se díky tomu začal psát úplně nový příběh.

 

                                                                                                 VVV_2077

 

 

 
Zpět do obchodu