Sluha George

Sluha George

Kombinace minimalismu a praktičnosti dělá z tohoto němého sluhy dokonalého pomocníka v každé domácnosti. Na George si bez obav můžete odložit zimní kabát, ale i košili a spoustu dalšího oblečení. Ocelový rám se práce nebojí a vy si můžete být jisti, že o vše bude citlivě a s noblesou postaráno.


Základní rozměry stojanu: výška 1800 mm

Rám stojanu: pevný ocelový profil

Povrchová úprava kovu: prášková barva

Termín zhotovení: 4 - 6 týdnů


Zvolte si variantu:

Cena od 3 690,00 Kč
Please select variants first

Výroba a použité materiály 

Podnože a kovové části nábytku, vyrábíme z pevné oceli, která se běžně používá k výrobě konstrukčních prvků kde je nutná vysoká pevnost. Proto se u našeho nábytku nemusíte bát jakékoliv deformaci, nebo zhroucení. Námi vyrobené konstrukce jsou pečlivě svařovány vyučeným odborníkem s mnohaletou praxí.

Veškeré kovové konstrukce lakujeme vypalovacím lakem který je moderní technologií povrchové úpravy kovů s vysokou odolností a životností. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Povrchová úprava práškovou barvou chrání povrch před korozí a dalšími vnějšími a mechanickými vlivy a zároveň výrobku dodá skvělý vzhled. Práškové lakování je prováděno barvami ze vzorníku RAL. V případě zájmu lze tak zvolit jakýkoliv odstín ze vzorníku RAL.