Podnože ke stolu Nord

Rafinovaný design této podnože spolu se správným výběrem masivní dřevěné desky vytvoří mistrovské dílo, které bude ve vašem domově zářit jako diamant. Podnože jsou vyrobeny z profilu 60 x 60 mm a jsou lakovány odolným vypalovacím lakem. Vyrobeny poctivýma českýma rukama přímo v naší dílně, je tedy možné všechny rozměry i barvu upravit na vaše přání. Uvedená cena je za 2 kusy.


Materiál podnože: pevný ocelový profil

Rozměry podnože: profil 60 x 60 mm

Povrchová úprava kovu: prášková barva

Termín zhotovení: 3 - 6 týdnů


Zvolte si variantu:

Cena od 5 690,00 Kč
Please select variants first

Výroba a použité materiály 

Podnože a kovové části nábytku, vyrábíme z pevné oceli, která se běžně používá k výrobě konstrukčních prvků kde je nutná vysoká pevnost. Proto se u našeho nábytku nemusíte bát jakékoliv deformaci, nebo zhroucení. Námi vyrobené konstrukce jsou pečlivě svařovány vyučeným odborníkem s mnohaletou praxí.

Veškeré kovové konstrukce lakujeme vypalovacím lakem který je moderní technologií povrchové úpravy kovů s vysokou odolností a životností. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Povrchová úprava práškovou barvou chrání povrch před korozí a dalšími vnějšími a mechanickými vlivy a zároveň výrobku dodá skvělý vzhled. Práškové lakování je prováděno barvami ze vzorníku RAL. V případě zájmu lze tak zvolit jakýkoliv odstín ze vzorníku RAL.