Jídelní stůl Berlin

Pro Berlín jsou typické kontrasty mezi historickými stavbami a soudobou architekturou, mezi tradicí a modernou. Není divu, že jsme po německé metropoli pojmenovali tento unikátní jídelní stůl, který kombinuje klasický dubový masiv s módními prvky ocelového profilu tvořícího nohy stolu. Díky zaobleným hranám stůl působí velmi jemně a hodí se nejen do moderních kuchyní a jídelen, ale také do industriálně laděného interiéru. U tohoto stolu si stejně jako v německém hlavním městě s radostí vychutnáte delikatesy z celého světa a stane se oblíbeným místem celé rodiny. Vyrobený poctivýma českýma rukama.

Dřevo: masivní dubová deska s tloušťkou 40 mm

Povrchová úprava: kvalitní olej značky Osmo

Základní rozměry stolu: 1600 x 900 x 750 mm (můžete si vybrat z více rozměrů)

Nohy stolu: pevný ocelový profil 

Povrchová úprava kovu: prášková barva (v případě zájmu lze nohy nalakovat v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL)

Termín zhotovení: 4 - 8 týdnůZvolte si variantu:

Cena od 23 590,00 Kč
Please select variants first

Výroba a použité materiály

Náš nábytek vyrábíme z masivního dubového dřeva. Dubové dřevo je velmi tvrdé a odolné, proto je používáno jak pro výrobu konstrukčních prvků ale taky je po celém světě oblíbené mezi truhláři na výrobu nábytku. Oproti měkkému dřevu jako je smrk, vydrží dubové dřevo větší zátěže, nebo ťukance aniž by se dřevo moc poškodilo.

Každá naše dubová deska je originál, vyrábíme jak čisté desky tak desky se suky, které nebereme jako kazy ale jako něco co k masivnímu dřevu patří. V případě zájmu, lze desku vyrobit jak s více suky tak bez suku.

Dřevo je přírodní materiál který neustále pracuje, nasává vlhkost, nebo se vysušuje a tím se kroutí. Proto jsou desky slepené z menších částí ( latí) taky aby se deska nekroutila. I přes největší snahu, někdy nelze menšímu kroucení zabránit. Pro minimální deformaci desky upevňujeme desku stolu na více místech k nohám stolu.

Proti kroucení desky doporučujeme nedávat nábytek do místností kde je velká změna vlhkosti, nebo celodenní svícení sluneční světla na nábytek.

Při jednoduché péči, vám dubový nábytek může vydržet věky.

Veškeré dubové desky jsou pečlivě vyrobeny truhláři s mnohaletou praxí.


Dubové dřevo ošetřujeme nátěry na bázi přírodních olejů a vosků. Při nanášení, olej pronikne do dřeva a vosk vytvoří ochranný voskový povrch, který nechá dřevo dýchat, oproti laku, který dřevo uzavře.

Oleje vyplní póry dřeva a chrání před stálou vlhkostí, která poškozuje dřevo. Nevytvoří však žádný vodě nepropustný film. Dřevo zůstane s otevřenými póry a může nadále bez poškození pohlcovat a odevzdávat vlhkost.

Oleje zachovají hodnotu přírodního dřeva. Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr, který šetří životní prostředí.

Podnože a kovové části nábytku, vyrábíme z pevné oceli, která se běžně používá k výrobě konstrukčních prvků kde je nutná vysoká pevnost. Proto se u našeho nábytku nemusíte bát jakékoliv deformaci, nebo zhroucení. Námi vyrobené konstrukce jsou pečlivě svařovány s vyučeným odborníkem s mnohaletou praxí.

Veškeré kovové konstrukce lakujeme vypalovacím lakem který je moderní technologií povrchové úpravy kovů s vysokou odolností a životností. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Povrchová úprava práškovou barvou chrání povrch před korozí a dalšími vnějšími a mechanickými vlivy a zároveň výrobku dodá skvělý vzhled. Práškové lakování je prováděno barvami ze vzorníku RAL. V případě zájmu lze tak zvolit jakýkoliv odstín ze vzorníku RAL.