To jsme my Drahoš a Marek 


S láskou a poctivýma českýma rukama

Lokální beskydské zdroje, láska k řemeslu a srdečné zapálení jsou těmi nejspolehlivějšími ingrediencemi pro vznik nábytku, který z vašeho domu udělá domov.


Kvalitní nábytek s duší

Stejně jako Geppetto vdechl duši chlapečkovi ze dřeva, v dílně WOAST se rodí nábytek, který se stane tepajícím srdcem vašich jídelen, kuchyní nebo obývacích pokojů. Stoly, které bez nadsázky vydrží několik generací, se stávají místem, kde se schází celá rodina a vznikají zde nezapomenutelné vzpomínky.


Srdečnost jde ruku v ruce s naší značkou

Za WOAST stojí dva nadšenci, kreativní snílek Marek a zapálený podnikavec Drahoš. Pro Marka dříve nebyl problém zůstat doma a doslova se celým dnem prokreslit. Po pradědečkovi, který býval truhlářem, dostal do vínku lásku ke dřevu. Drahošova láska k železu a jeho cyklistické nadšení mu umožnily vyzkoušet si vlastní výrobu atypického stojanu na kola a po škole se jeho nejlepší kamarádkou stala právě svářečka.

Marek a Drahoš, duše i tělo WOASTu, se sice znají od dětství, ale do společného tvoření se pustili až mnohem později. Jako první mistrovské dílo se rozhodli vyrobit stůl z pryskyřice. Výsledek nebyl podle očekávání, ale protože jsou to odhodlaní srdcaři, neúspěch je neodradil. Naopak se díky tomu začal psát úplně nový příběh.